O nás

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O NÁS

TOJIJI JE MIESTO, KDE ZÍSKATE JEDNODUCHÝ PRÍSTUP K SKVELÝM GOLFOVÝM ZÁŽITKOM KAŽDÝ DEŇ

tojiji je jediným kontaktným miestom pre všetko, čo súvisí s golfom. Ponúkame bezproblémovú platformu pre golfistov a golfové ihriská, aby sme sa spojili nielen navzájom, ale aj s kľúčovými aspektmi, ktoré prichádzajú so zážitkom zo športu. tojiji je postavené na osvedčenej a inovatívnej technológii, ktorá ponúka ľahko použiteľné rozhranie pre golfistov na nákup skvelých ponúk na zopár klikov.

NAŠA misia je jednoduchá - poskytnúť vám zľavnené ponuky („to jiji"), kde slovo „jiji" obrazne predstavuje komunitu golfistov.


Náš sľub je poskytovať našim členom trvalé príležitosti hrať na prémiových golfových ihriskách za tojiji ceny a to tak, že našim partnerom (majiteľom golfových ihrísk) umožňujeme ponúkať svoje produkty, ako sú zľavnené golfové vouchery na green fee, golfových inštruktorov a lekcie, golfové balíčky, tovar a ďalšie.


Naša vízia je stať sa prvým komplexným miestom pre golfistov i majiteľov golfových ishírsk - pre golfistov, ktorí budú mať prístup k najvýhodnejším ponukám a pre majiteľov golfových ihrísk, ktorí získajú novú platformu, prostredníctvom ktorej môžu ponúkať svoje jedinečné golfové služby.

STAŇTE SA SÚČASŤOU TRHU TOJIJI

ZÁKAZNÍCI

Prihláste sa na odber a dostávajte emailové upozornenia na najnovšie ponuky priamo do vašej doručenej pošty.

PARTNERI

Staňte sa partnerom tojiji. Zaregistrujte sa a začnite predávať hneď teraz.

PODNIKATELIA

Máte podnikateľský nápad a potrebujete na predaj platformu elektronického obchodu? Už ďalej nehľadajte a podnikajte priamo na tojiji.